Hakkımızda

Ticaret hayatında 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan firmamız gerek toptan gerekse perakende alanında tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına faaliyet göstermektedir.

Benimsemiş olduğu iş ahlakı ve tüketici memnuniyeti ile adından sıkça söz ettiren firmamız tüm ofis, fabrika ve ev dekorasyon işlerinizde her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına görev sürdürmektedir.

Uygun fiyatlara kaliteli ürünler, pratik çözümler ve satış sonrası teknik destek garantisiyle sektörde fark yarattığının bilincinde ve bunun sorumluluğunda olan firmamız siz değerli müşterilerinin karşısında tam donanımlı bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

Değişen ve gelişen teknolojiyle beraber sizlerden gelen talepler doğrultusunda tüm sorularınıza ve sorunlarınıza cevap aramakta, sizlerin arzu ettiği çalışma ortamlarını ve yaşam alanlarını en kısa vadede yerine getirmek adına var gücüyle çabalamaktadır.

Siz değerli müşterilerine geniş ürün yelpazesinin dışında farklı alternatifler sunarak güçlü bir çözüm ortağı da olmayı hedefleyen firmamız bugün faaliyetine 1970’te de olduğu gibi Kocaeli’ nin Körfez ilçesinde devam etmektedir.