Hakkımızda
Ticaret hayatında 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan firmamız gerek toptan gerekse perakende alanında tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına faaliyet göstermektedir.

Benimsemiş olduğu iş ahlakı ve tüketici memnuniyeti ile adından sıkça söz ettiren firmamız tüm ofis, fabrika ve ev dekorasyon işlerinizde her türlü ihtiyacınızı karşılamak adına görev sürdürmektedir.

Uygun fiyatlara kaliteli ürünler, pratik çözümler ve satış sonrası teknik destek garantisiyle sektörde fark yarattığının bilincinde ve bunun sorumluluğunda olan firmamız siz değerli müşterilerinin karşısında tam donanımlı bir şekilde faaliyetine devam etmektedir.

Değişen ve gelişen teknolojiyle beraber sizlerden gelen talepler doğrultusunda tüm sorularınıza ve sorunlarınıza cevap aramakta, sizlerin arzu ettiği çalışma ortamlarını ve yaşam alanlarını en kısa vadede yerine getirmek adına var gücüyle çabalamaktadır.

Siz değerli müşterilerine geniş ürün yelpazesinin dışında farklı alternatifler sunarak güçlü bir çözüm ortağı da olmayı hedefleyen firmamız bugün faaliyetine 1970’te de olduğu gibi Kocaeli’ nin Körfez ilçesinde devam etmektedir.
Ofis Mobilyaları
Yönetici Takımları
Personel Takımları
Cam Takımları
Ofis Koltukları
Sekreter Koltukları
Bekleme Koltukları
Oturma Grupları
Banko Grubu
Toplantı Grubu
Yedek Parça
Sinema-Konferans
Konferans Koltukları
Sahne Perdeleri
Aparatlar
Zemin
PVC
Laminant Parke
Halı
Karo Halı
Perde Sistemleri
Tül - Perde
Jaluzi
Dikey Perde
Stor Perde
Zebra
Katlamalı
Anasayfa Site Haritası  İletişim  Atak Mail
Web Tasarım & Hosting
Atak Teknoloji